Isabella

Przedsionki Isabella zostały jednogłośnie okrzykniętymi najlepszymi przedsionkami w europie.

Camping to zoś więcej niż tylko forma wypoczynku. Wolność oraz nieskrępowana atmosfera, która nieodłącznie towarzyszy kamperowiczom, pozwalają naładować akumulatory. I jeśli ktoś raz spróbował, nie przestanie…będzie stawiał co raz to wyższe wymagania sprzętowi i wyposażeniu, które powinny uprzyjemniać i rozpieszczać, nie często zaskakiwać….

Dobry przedsionek jest bardzo ważny! Przedsionek to przestrzeń, w której spędzamy prawie cały wakacyjny czas. Przedsionek to salon i pokój dla dzieci jednocześnie, w przedsionku prowadzimy wieczorne rozmowy, spędzamy miło czas na zabawie z przyjaciółmi. I własnie dlatego, że ta przestrzeń jest tak ważna dla udanego urlopu, powinno się trochę więcej uwagi poświęcić przy jego wyborze.

Isabella tworzy wysokiej jakości przedsionki od ponad 50 lat, zawsze próbuje przemycić najlepsze karawnaingowe pomysły do swoich produktów. Nasze wymagania są bardzo wysokie, cały czas szukamy nowych pomysłów i rozwiązań -sprytne detale, najlepsze materiały, idealne formy oraz szybki, nieskomplikowany montaż w ponadczasowym design – to my – Isabella

Nasze przedsionki są zaprojektowane ze szczególnym położeniem uwagi na przestrzeń. Szeroka gama oferowanych przedsionków zaspokoi potrzeby każdego użytkownika przyczepy kempingowej.

Przestrzeń w przedsionkach może być wykorzystana jako salon, jadalnia, miejsce do zabawy dla dzieci oraz przechowalnia. Isabella daje nam komfort w wyborze wśród wielu modeli, które dopasujemy do swoich upodobań względem wypoczynku jak i wizualnych walorów.

Isabella to połączenie trzech walorów – najwyższej jakości, innowacyjności w tworzeniu oraz użyteczności. Projektanci kładą nacisk na każdy drobny detal, ponieważ dzięki tym detalom odczujemy komfort spędzania wolnego czasu.

Trwałe dążenie do przełamywania tradycyjnych norm inspirują nas do skierowania naszego wysiłku w tworzenie rewolucyjnych przedsionków. Jakość, którą prezentujemy pozwala naszym produktom wyróżniać się z tłumu. Zastosowane technologie są niedoścignione.

Znak rozpoznawczy

Oryginalny przedsionek Isabella można rozpoznać po okienku typu bulaj w drzwiach przedsionka.

Dlaczego Isabella?

Właściciele przyczep w całej Europie uznali przedsionki firmy Isabella za najlepsze na rynku

Jednym z najważniejszych założeń firmy jest wdrażanie co raz to nowszych rozwiązań technicznych, nieustanna praca nad wizerunkiem i stylistyką produktów. Eleganckie, wysokiej jakości wyroby są efektem ciągłego rozwoju firmy Isabella.

Isabella wykorzystuje przy produkcji przedsionków materiały wiodących, europejskich producentów branży kempingowej. Boczne, akrylowe ściany przedsionków są zabarwiane techniką natryskową, zapewniającą optymalne przenikanie światła dziennego. Dzięki temu jest to materiał oddychający, który redukuje powstawanie wody kondensacyjnej wewnątrz przedsionka.

Materiał wykonany z PVC/Poliester zastosowany w bocznych ścianach przedsionków zimowych oraz w wysokich cokołach jest z obydwu stron lakierowany. Ułatwia to znacznie czyszczenie i pielęgnację namiotu.

Dach przedsionków Isabella jest najczęściej wykonany z mocnego, warstwowego poliestru, z nadrukiem od wewnętrznej strony, co minimalizuje widoczne plamy, które mogą powstać w trakcie używania produktu. Poza tym wszystkie użyte materiały są zaimpregnowane przeciw deszczowi i pleśni.

Przedsionki posiadają silne, wytrzymałe wzmocnienia w strategicznych miejscach, w niektórych nawet podwójne, zabezpieczające przed ewentualnym wycieraniem się poszycia (przede wszystkim przez stelaż)